Atrakcje weselne

Bańki mydlane

Ulotne chwile na długo zapadną w pamięci tych, którzy znajdą się w scenerii tysiąca mieniących się baniek mydlanych. Stwarzają one niepowtarzalną atmosferę podczas wejścia na salę weselną, pierwszego tańca czy też podczas podziękowań dla rodziców.
Mają zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Atrakcje weselne

Czerwony dywan

Rozwinięty czerwony dywan nada podniosłość uroczystości a przybyli Goście na wesele poczują się jak prawdziwe gwiazdy.

Wejście po czerwonym dywanie dla wielu zawsze było marzeniem.

Atrakcje weselne

Candy Bar

Bary tematyczne są obecnie najpopularniejszą atrakcją podczas przyjęcia weselnego. Jednym z nich jest kącik ze specjalnie przygotowanymi na tę okoliczność słodkościami. Na takim stole muszą się znaleźć słodkości z różnych stron świata o najwyższej jakości. Dodatkowo stół ten może być wyposażony w fontannę czekolady.

Atrakcje weselne

Fontanna alkoholowa

Pięknie podświetlona fontanna w której może popłynąć trunek jaki tylko sobie zażyczymy. Poncz, wino, czy może ulubiony drink??? Atrakcja której nie może zabraknąć na weselu organizowanym w nowoczesnym stylu.

Atrakcje weselne

Lampiony szczęścia

Zwane również lampionami życzeń lub lampionami spełnionych marzeń. Zakochani wypuszczają lampiony, aby zapewnić się o wzajemnym uczuciu. Są alternatywą dla huku i blasku fajerwerków, ponieważ dzięki ciepłemu, migotliwemu światłu ognia stwarzają niezapomniany nastrój i piękne widowisko świetlne. Jak małe iskierki szybują do nieba, płyną po nim wysoko i na chwilę zamieniają się w gwiazdki zdobiąc firmament.

Atrakcje weselne

Wybuchowy balon

Fantastyczna atrakcja na pierwszy taniec Młodej Pary. Goście będą oglądać pierwszy taniec z zachwytem jaki sprawicie tą niespodzianką.

Atrakcje weselne

Pokazy fajerwerków

Ślubny pokaz pirotechniczny należy do najpiękniejszych niespodzianek. Fajerwerki o wystrzałowych kolorach, z podkładem muzycznym zrobią ogromne wrażenie nawet na najbardziej wymagających Gościach.

Atrakcje weselne

Drink Bar

Weselny Drink Bar, to koktajle na Waszym weselu stworzone przez profesjonalistów, z myślą o Was i Waszych Gościach. Obecni na przyjęciu barmani dbają o wysoką jakość sporządzanych koktajli i zabawiają Gości serwując im dodatkowe atrakcje.

Atrakcje weselne

Fontanna czekoladowa

Czekoladowa fontanna jest wyjątkową atrakcją, która zachwyci uczestników przyjęcia swoim wyglądem, nadzwyczajnym aromatem oraz wyśmienitym smakiem czekolady prosto z Belgii (Callebaut). Unosząca się woń gorącej czekolady skusi gości do rozkosznego poczęstunku i utopienia ulubionych słodyczy w lekkiej czekoladzie.

Atrakcje weselne

Animatorzy dla dzieci

Prowadzący potrafią wcielić się w każdą postać, stworzyć magiczny klimat, zabrać uczestników w fantastyczną przygodę. Ich niezwykła energia i pasja udzielą się nawet największemu ponurakowi! Pełni pomysłów i chęci tworzenia uchylą drzwi do kreatywnej zabawy i całego oceanu radości.

Atrakcje weselne

Księgi gości-albumy

To ciekawy sposób na zachowanie tego co ulotne.Każdy z gości weselnych może wpisać tu swoje życzenia, opisać niezapomniane wrażenia, itp. Dzięki temu nawet długie lata po ślubie można cieszyć się wspomnieniami.

Atrakcje weselne

Białe gołębie

Białe Gołębie to symbol Miłości, Wierności i Szczęścia. Żadne słowa nie są w stanie oddać piękna i doniosłości momentu wzlotu tych śnieżnobiałych ptaków ku błękitowi nieba. Wypuszczenie gołębi odbywa się po uroczystości Zaślubin przed Kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego.